Китай закликав Трампа вирішити проблему КНДР мирним шляхом

Середа, 12 квітня 2017, 09:05

Президент Китаю Сі Цзіньпін закликав президента США Дональда Трампа до мирного вирішення ситуації на Корейському півострові.

Про це Цзіньпін заявив під час телефонної розмови з Трампом. передає Reuters.

Цзіньпін заявив, що Китай "прихильний щодо денуклеїзації (знищення ядерних потужностей) на півострові, підтримання миру і стабільності на півострові й виступає за вирішення проблем мирним шляхом".

"Китай готовий підтримувати тісні контакти й координацію з США", - заявив він.

Раніше повідомлялося, що після розмови з китайським президентом Сі Цзінпінем Трамп заявив, що США здатні вирішити проблеми з Північною Кореєю і без допомоги Китаю.

Як відомо, ударна група флоту США передислоковується до західної частини Тихого океану в район Корейського півострова.

Нагадаємо, що Північна Корея пригрозила жорстко протидіяти будь-яким крокам військового характеру після того, як США вирішили направити авіаносець "Карл Вінсон" та його бойову групу у води поблизу Корейського півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.