КНДР готує нове ядерне випробування - експерти

Четвер, 13 квітня 2017, 09:50

Північна Корея готова до проведення чергового ядерного випробування на своєму полігоні Punggye-ri.

Про це повідомила моніторингова група "38 North", передає AFP.

Моніторингова група "38 North" заявила, що полігон КНДР, де проводяться ядерні випробування, перебуває у бойовій готовності.

"Комерційні супутникові знімки полігону "Punggye-ri" Північної Кореї з 12 квітня демонструють тривалу активність навколо північного порталу, нову активність в головному адміністративному окрузі і активність кількох людей навколо командного центру", - йдеться у повідомлення сайту, що займається аналізом цього питання.

Раніше повідомлялося, що ударна група Військово-морських сил США (Carl Vinson Strike Group) прямує в бік Японського моря і в найближчі 24 години прибуде до Корейського півострова.

Нагадаємо, Північна Корея погрожує жорстко протидіяти будь-яким крокам військового характеру після того, як США вирішили направити авіаносець "Карл Вінсон" та його бойову групу у води поблизу Корейського півострова.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.