Ердоган заявив, що не планує перетворювати Туреччину на федерацію

Субота, 15 квітня 2017, 12:29

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган виключив ймовірність створення федеральної системи в країні після конституційного референдуму.

Про це повідомляє державне турецкье агентство Anadolu.

"Федеральна система на порядку денному не стоїть, її не буде. Ми є найбільшими прихильниками унітарної структури Туреччини", - сказав Ердоган на мітингу в центральній провінції Конья.

Туреччина є унітарною державою і не має регіональних адміністрацій з виконавчими повноваженнями з моменту створення республіки в 1923 році.

Заява Ердогана прозвучала після того, як лідер однієї з опозиційних партій Девлет Бахчелі висловив стурбованість у зв'язку з заявами уряду про плани перевести країну до федеральної системи після референдуму 16 квітня.

Нагадаємо, у разі набуття чинності змін до конституції президент Туреччини зможе сам призначати міністрів та вищих державних чиновників, оголошувати надзвичайний стан та розпускати парламент.

Також він буде одночасно і очільником уряду, а посаду прем'єр-міністра скасують 2019 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Почути Донбас: чого вимагає Україна на процесі в ЄСПЛ щодо злочинів Кремля

Ми прагнемо притягнути до відповідальності РФ за масові порушення прав людини на сході України та зупинити ці порушення...

"Можливість зупинити Північний потік-2 ще існує"

Світлана Заліщук: "Ціни на газ у Європі вже не впадуть до рівня минулого року... Ми війну точно не програли. А у битвах були і перемоги, і поразки".

Податковий переворот: чому масштабна реформа польської влади стала проблемою

Масштабна реформа, за допомогою якої польська влада хотіла домогтися істотного зростання своїх рейтингів, перетворилася для неї на чималі проблеми.