США готові дати ефективну відповідь на будь-яку атаку КНДР - Пенс

Середа, 19 квітня 2017, 11:32
Версія для друку Коментарі

Віце-президент США Майк Пенс заявив, що Сполучені Штати готові ефективно протистояти будь-яким атакам КНДР.

Про це він заявив під час свого візиту до Японії, передає AFP.

"Північна Корея є найбільш небезпечною та серйозною загрозою щодо миру та безпеки в азіатсько-тихоокеанському регіоні", - сказав Пенс.

"Ми відіб'ємо будь-яку атаку та дамо приголомшливу та ефективну американську відповідь на будь-яке використання звичайної або ядерної зброї", - сказав Пенс.

Раніше  віце-президент США Майк Пенс заявляв, що США не заспокояться, поки не досягнуть своєї мети - зробити Корейський півострів вільним від ядерної зброї.

Нагадаємо, адміністрація президента США Дональда Трампа прийняла рішення проводити відносно КНДР політику максимального тиску, відкинувши варіанти військового втручання і повалення диктатури в країні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter