США можуть включити КНДР у список держав-спонсорів тероризму

Четвер, 20 квітня 2017, 08:47
Версія для друку Коментарі

Держсекретар США Рекс Тіллерсон заявив, що Сполучені Штати шукають способи натиснути на Північну Корею у зв’язку з її ядерною програмою.

Про це повідомляє Reuters.

"Ми переглядаємо статус Північної Кореї в усіх аспектах, в тому числі в якості держави, що підтримує тероризм, а також з точки зору всіх інших можливостей вплинути на режим у Пхеньяні з тим, щоб він знову взаємодіяв з нами, але робилося це не так, як раніше велися переговори", — сказав він.

Держдепартамент США розпочав формування списку держав-спонсорів тероризму у кінці 1979 року. Зараз у переліку знаходяться три країни – Іран, Судан і Сирія. Свого часу зі списку виключили Кубу, Ірак, Лівію, Ємен і КНДР, яка потрапила до списку у 1988 і була виключена у 2008 році.

Нагадаємо, адміністрація президента США Дональда Трампа прийняла рішення проводити відносно КНДР політику максимального тиску, відкинувши варіанти військового втручання і повалення диктатури в країні.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter