ПАРЄ вирішила відновити процес моніторингу щодо Туреччини

Вівторок, 25 квітня 2017, 14:38

Парламентська асамблея Ради Європи 25 квітня проголосувала за повернення Туреччини в процедуру моніторингу її зобов’язань перед Радою Європи.

Про це повідомляє Daily Sabah.

Співдоповідачі моніторингового комітету рекомендували асамблеї "повторно відкрити процедуру моніторингу стосовно Туреччини доки питання, які викликають занепокоєння, не будуть врегульовані у задовільній манері".

В результаті асамблея проголосувала за резолюцію "Функціонування демократичних інституцій у Туреччині". За повернення Туреччини під моніторинг проголосували 113 делегатів асамблеї, 45 були проти.

Речник президента Туреччини Ібрагім Калін вже назвав рішення ПАРЄ "відверто політичною операцією".

При вступі в Раду Європи країни беруть на себе низку зобов'язань, які піддаються моніторингу ПАРЄ. Туреччина до 2004 року перебувала в процедурі моніторингу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.