НАТО проводить в Естонії найбільші у світі навчання з кіберзахисту

Четвер, 27 квітня 2017, 12:34

Об'єднаний центр передових технологій з кібероборони НАТО проводить цього тижня в Естонії найбільші у світі навчання з кіберзахисту.

Про це інформує прес-служба альянсу.

У навчаннях Locked Shields 2017 беруть участь близько 800 учасників з 25 країн світу – це IT-фахівці, політичні та юридичні консультанти з країн-членів НАТО та країн-партнерів альянсу.

Згідно з легендою навчань, експерти повинні захищати служби та мережі військової авіабази вигаданої країни від кібератак, спрямованих на електромережу бази, безпілотні літальні апарати, системи управління та інші інфраструктури. Загалом для навчань змоделювали понад 2500 кібератак.

Навчання Locked Shields проводяться Центром з кібероборони НАТО з 2010 року. Вони проходять у співпраці з естонськими Силами оборони, британською армією, командуванням силами США у Європі, Силами оборони Фінляндії, Шведським оборонним університетом та Талліннським технічним університетом. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Розділене тріо: як Молдова, Грузія та Україна шукають свої шляхи для зближення з ЄС

Київ обрав найбільш оригінальний шлях. Ми не подаємо заявку, принаймні зараз, але домовляємося про підтримку членства України в ЄС...

“Україна увійде до наступної хвилі розширення ЄС”. Програмна промова міністра Кулеби

"Наступна хвиля розширення ЄС матиме назву "Асоційоване тріо". Тому наше ключове очікування від ЄС – надання Україні європейської перспективи".

Дерева замість автомобілів: як змінити пріоритети міста, дослухаючись до дітей

Діти стали нашими головними адвокатами, які поступово змінили думку дорослих. Ми плануємо посадити 2 мільйони дерев, щоб захистити місто від пилу та вітрів.