В РФ знищили майже 11 тисяч тонн санкційної їжі з 2015 року

Понеділок, 3 квітня 2017, 11:02

Россільгоспнагляд з серпня 2015 року знищив близько 11 тис. тонн продуктів, які надійшли з країн, щодо яких Росія ввела продовольче ембарго.

Про це йдеться в повідомленні відомства.

"На 3 квітня 2017 року затримано 10 816 тонн контрабандної рослинної харчової продукції, з яких знищено 10670 тонн. Затримано 465 тонн харчової продукції тваринного походження, знищено 402 тонни", — заявили у Россільгоспнагляді.

Минулого року уряд Росії продовжив до 31 грудня 2017 року строк знищення ввезеного продовольства, що знаходиться під ембарго.

Нагадаємо, в Росії з 6 серпня 2015 року почав діяти указ про знищення продуктів, які потрапили під російське ембарго. Відповідний документ президент РФ Володимир Путін підписав 29 липня. 

Як повідомлялося, санкційний сир в Росії нищили з допомогою бульдозера і катка.

Така ж доля чекала на європейські яблука, персики, свинину, томати тощо.

Не обійшлося і без курйозів - зокрема, громадськість збурила інформація про те, як в Татарстані протягом дня 10 людей і бульдозер нищили три тушки санкційних угорських гусей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.