Посол ЄС в США: не бачу ознак, що Трамп планує послабити санкції проти РФ

Середа, 05 квітня 2017, 11:04
Версія для друку Коментарі

Глава місії ЄС в Сполучених Штатах Девід О'Салліван заявив, що не бачить жодних ознак того, що президент США Дональд Трамп планував скасувати санкції щодо Росії за її дії в Україні.

Про це повідомляє Euractiv.

О'Салліван виступав у комітеті Сенату із закордонних справ на слуханнях про те, як США і ЄС могли б спільно виступити проти російської агресії.

"Я думаю, що між Сполученими Штатами і Європейським Союзом щодо цих питань існує чудова єдність", - сказав він.

На запитання, чи буде краще для США діяти в односторонньому порядку або працювати з Європейським Союзом щодо санкцій, О'Салліван сказав: "Тісна координація буде кращою".

"Ми йшли поруч протягом усього цього процесу, і я думаю, що саме це забезпечило не тільки правильну політичну відповідь, але і ефективність санкцій", - додав він.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter