Племінниця Ле Пен, якій пророкували лідерство у "Нацфронті", йде з політики

Середа, 10 травня 2017, 12:15

Депутат Національних зборів Франції Маріон Марешаль-Ле Пен, племінниця Марін Ле Пен і онука засновника ультраправої партії "Національний фронт" Жана-Марі Ле Пена, заявила про те, що йде з політики.

Про це повідомляє BBC.

Вона заявила про відсутність намірів балотуватися на новий термін під час парламентських виборів у червні. Вона також залишить свою позицію глави відділення "Національного фронту" у південно-східному регіоні Прованс-Альпи-Лазурний берег.

Своє рішення Марешаль-Ле Пен, яка свого часу стала наймолодшим депутатом Національних зборів і одним з двох представників "Нацфронту" у нижній палаті парламенту, пояснила бажанням проводити більше часу з малолітньою дочкою.

Окремі аналітики вважають, що Маріон Марешаль-Ле Пен в майбутньому могла б очолити "Національний фронт", при цьому відзначають її розбіжності з позиціями Марін Ле Пен.

Колишня кандидат у президенти Франції прокоментувала відхід племінниці від політичного життя, заявивши, що їй шкода, однак як матір вона розуміє такий крок.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.