У Польщі сталися сутички між різними групами протестувальників, затримано одну особу

фото
Четвер, 11 травня 2017, 13:18

У Варшаві в ніч на четвер сталися сутички між проурядовими мітингувальниками, які  відзначали 85-й місяць з дня Смоленської катастрофи, і контрманіфестантами.

Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

Так звана 85-та "місячниця" Смоленської катастрофи стала першою з часу набуття чинності постанови про циклічні зібрання, яким надається перевага перед спонтанними демонстраціями, запланованими в тому ж місці і в той же час.

Постанова мала запобігти сутичкам, які часто відбуваються між учасниками регулярних "місячниць" і контрманіфестантами, однак не запобігла.

 

Учасник проурядової акції Адам Боровський заявив, що після урочистостей його ударив в обличчя один з контрманіфестантів, якого пізніше затримала поліція.

У четвер матеріали у справі затриманого мають передати до прокуратури.

Варто зазначити, що в середу мерія Варшави видала заборони на проведення семи мітингів, дозволивши лише два, які планувалися як стаціонарні і не передбачали ходи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.