У Польщі починаються навчання за участі батальйонної групи НАТО

Понеділок, 15 травня 2017, 10:51

У польському місті Ожиш у понеділок розпочинаються військові навчання Puma за участі батальйонної бойової групи НАТО.

Про це повідомляє RMF24.

Всього у навчаннях мають взяти участь 2,5 тсяч солдатів.

Метою навчань, які триватимуть до 26 травня, є відпрацювання сценаріїв взаємодії національних збройних сил з батальйонною группою.

Сценарій навчань передбачає виникнення збройного конфлікту, але не в класичному значенні, а значенні гібридної війни.

За словами керівника 15-й Гіжицької механізованої бригади, яка бере участь у навчаннях, генерала Ярослава Громадзінського, на першому етапі маневрів військовослужбовці будуть підвищувати боєготовність і по мірі наростання конфлікту переміщатися регіоном. Другий етап - оборона території.

"У сценарії ми передбачаємо, що противник вторгається на нашу територію, солдати виходять на оборонні рубежі, зупиняють противника, приступають до контратаки і відвойовують втрачені території", - розповів Громадзінський.

НАТО прийняв рішення розмістити батальйонні тактичні групи альянсу в Естонії, Латвії, Литві та Польщі на Варшавському саміті в липні минулого року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.