Картину Пікассо, конфісковану нацистами, продали за $45 млн на аукціоні

Фото
Вівторок, 16 травня 2017, 15:15

Один з найбільш відомих портретів Пабло Пікассо "Сидяча жінка в синій сукні" (Femme Assise, Robe Bleu) була продана на аукціоні за 45 мільйонів доларів.

Про це повідомляється на сайті аукціонного будинку Christie’s.

Аукціонний будинок Christie's оголосив, що картина Пікассо була продана за $45 млн (40,9 млн євро) на аукціоні в Нью-Йорку в понеділок увечері.

Картина "Сидяча жінка в синій сукні" була намальована у 1939 році на 58-й день народження художника.

  "Сидяча жінка в синій сукні" (Femme Assise, Robe Bleu) П.Пікассо

Художній твір спочатку належав галеристу та другу Пікассо Паулю Розенбергу, проте був конфіскований нацистами в 1940 році в окупованій Франції. Згодом картина була перехоплена на шляху з Парижа до Німеччини.

В описі до картини на сайті Christie’s повідомляється, що робота була знайдена та врятована сином Розенберга, який керував місією з перехоплення поїзда, що перевозив награбовані твори мистецтва.

Нагадаємо, у 2015 році Сполучені Штати повернули Франції вкрадену картину Пабло Пікассо "Перукарка" (La Coiffeuse) вартістю $15 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.