У Греції триває загальний страйк проти заходів економії, 150 авіарейсів можуть скасувати

Середа, 17 травня 2017, 11:09

Грецькі робітники по всій країні вийшли сьогодні на загальнонаціональний страйк проти нових заходів жорсткої економії.

Про це повідомляє Ekathimerini.

Сьогодні, 17 травня, державні лікарні функціонують лише з персоналом невідкладної допомоги, в той час як громадський транспорт не працює взагалі.

Повідомляється, що авіадиспетчери проведуть чотиригодинний страйк в середині дня, що призведе до затримки або скасування понад 150 авіарейсів.

Окрім того, участь у чотириденному страйку, який почався у вівторок, беруть також моряки, які залишили пороми, що обслуговують грецькі острови та материк.

Раніше повідомлялося, що у Греції перед четверговим голосуванням у парламенті за нові заходи економії журналісти, працівники поромів, громадського транспорту та медзакладів оголосили масові страйки.

Нагадаємо, у четвер у грецькому парламенті має відбутися голосування стосовно посилення заходів економії, які передбачають зменшення пенсій та підвищення податків.

Уряд очікує на схвалення законопроектів, що має відкрити шлях Греції до отримання нового траншу фінансової допомоги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Угода, що розлютила Макрона: як США та союзники змінюють світову систему безпеки

Безпекова угода США, Британії та Австралії спричинила скандал у трансатлантичній спільноті та стала викликом амбіціям Китаю в Індо-Тихоокеанському регіоні.

Східний фланг НАТО: як Румунія шукає інструменти для стримування РФ

Румунія однією з перших держав регіону відчула небезпеку від РФ, почавши вибудовувати систему противаг російському впливу.

Газовий шантаж Путіна: серйозно, проте Україна має шанси на перемогу

Серйозність ситуації на газовому ринку не означає неминучість програшу. Україна може зберегти транзит, завантажити ГТС і при цьому значно знизити ціни.