Німеччина відновить прикордонний контроль на час саміту G20

Середа, 17 травня 2017, 12:11

Німеччина відновить прикордонний контроль на час саміту країн "Великої двадцятки", який відбудеться в Гамбурзі 7-8 липня.

Про це заявила прес-секретар МВС Німеччини газеті Die Welt.

"Внутрішні шенгенські кордони буде знову взято під контроль у зв'язку з підвищеними вимогами в сфері безпеки", - ідеться у заяві.

Контроль буде проводитися "за гнучкими тимчасовим і територіальним критеріям на всіх наземних, повітряних і морських внутрішніх шенгенських кордонах".

Глава МВС ФРН Томас де Мезьєр вже письмово поінформував про це Єврокомісію, Європейську раду, країни-члени ЄС, учасників конференції міністрів внутрішніх справ і місцеву владу Гамбурга.

Тимчасове відновлення прикордонного контролю викликано, зокрема, побоюваннями з приводу того, що в Гамбург з нагоди саміту G20 можуть приїхати ліві екстремісти з Данії або Італії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Розворот Орбана: як новий уряд та надзвичайний стан мають змінити курс Угорщини

Новий уряд та введення "воєнної надзвичайної ситуації" через Україну - це все про зміни, які в один день відбулися в Угорщині.

Ілюзія компромісу: чому поступки Путіну стануть поразкою Заходу. Відповідаємо New York Times

 Запитання від інших країн звучатиме жорстко: "Який сенс боротися за демократію та західні цінності, якщо Захід зрадив навіть Україну?"

Антиреформа СБУ: як парламент пропонує змінити контррозвідку та чим це небезпечно

Під приводом війни Верховній раді пропонують посилити СБУ додатковими повноваженнями без справжнього реформування.