Франція та Німеччина домовились пришвидшити інтеграцію єврозони

Понеділок, 22 травня 2017, 13:24

Міністр фінансів Франції Брюно ле Мер та його німецький колега Вольфганг Шойбле оголосили у понеділок 22 травня про створення робочої групи, яка працюватиме над пришвидшенням інтеграції єврозони.

Про це повідомляє RTBF.

"Ми домовилися про створення робочої групи, завданням якої буде представити дуже конкретні пропозиції щодо прогресу в інтеграції єврозони", - заявив ле Мер.

Очікується, що пропозиції щодо зміцнення єврозони будуть представлені до липня.

Як повідомляє Reuters, група працюватиме із питаннями фіскальної конвергенції, координації економічної політики та вивченням інвестиційних проектів, спрямованих на підвищення економічного росту та скорочення безробіття.

Ле Мер також додав, що Франція виконає свої зобов’язання щодо скорочення державного боргу.

Нагадаємо, президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Ангела Меркель заявили про намір розробки "дорожньої карти" проектів ЄС та єврозони, над якими спільно працюватимуть обидві держави. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Тримор'я стає ближчим: що допоможе Україні в центральноєвропейській ініціативі

Україна отримує важливий шанс наблизитись до ініціативи Тримор'я, зі статусом спостерігача чи навіть повноцінним членством.

"Збройні" помилки Німеччини: чому політика Берліна часом сприяє конфліктам у світі

"Ніякої зброї для кризових районів" – за цією формулою вже багато років живе німецька зовнішня політика. Але які наслідки у реальному життя має слідування цьому принципу?

Малюська: рано чи пізно РФ доведеться сідати та домовлятися про компенсації щодо Донбасу

Міністр юстиції Денис Малюська: "Ключова частина – це доведення конкретних фактів окупації Росією Донбасу. Але "наступним потягом" підуть майнові вимоги від осіб, які постраждали внаслідок агресії РФ".