Росія різко скоротила поставки вантажів у Латвію залізницею

Середа, 24 травня 2017, 12:00

Державна компанія "Російські залізниці" відмовилась транспортувати частину вантажів з Росії через латвійські порти.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на 9 різних джерел із залізничної галузі.  

В березні об’єм залізничних вантажоперевезень становив 1,2 млн тонн, у квітні – 750 тисяч тонн, а на початку травня – лише 45,7 тисяч тонн.

За даними джерел, компанія "Російські залізниці" відмовляється узгоджувати більшість заявок операторів на перевезення вантажів у напрямку латвійських портів Риги і Вентспілса. Серед вантажів, перевезення яких блокують, - нафтопродукти, мінеральні добрива, вугілля та метал.

Посилаючись на джерела, агентство припускає, що обмеження можуть бути пов’язані з відмовою Латвії в участі у проекті "Північний потік – 2", хоча прямих доказів цієї інформації немає.

Компанія "Російські залізниці" стверджує, що жодних обмежень у латвійському напрямку не вводила, а кожен випадок відмови потрібно розглядати окремо. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.