Всі пункти пропуску на кордоні з ЄС обладнано засобами для перевірки біометрики - Порошенко

Середа, 24 травня 2017, 16:29

Державна прикордонна служба України облаштувала всі пункти перетину кордону засобами для перевірки біометричних паспортів.

Про це заявив президент Петро Порошенко на нараді з підготовки до набуття чинності безвізового режиму на пункті пропуску "Ягодин" на кордоні з Польщею.

"Одним із пріоритетних завдань було обладнання пунктів пропуску засобами біометричного контролю. Хочу подякувати прикордонникам, які ефективно виконали поставлене мною завдання. Зараз ця система вона функціонує, як мені доповів генерал Назаренко (голова Держприкордонслужби. – Ред.), в усіх без винятку пунктах перетину кордону, пунктах пропуску на кордоні з ЄС", - сказав Порошенко.

"І в указі, який я підпишу за підсумками нашої наради, міститься вимога забезпечити всі пункти пропуску обладнанням для автоматичного зчитування біометричної інформації з паспортних документів", - додав він.

Порошенко наголосив, що всі служби повинні "створити людині атмосферу комфорту і гордості за Українську державу" при перетині кордону, коли вступить в силу безвізовий режим.

"Від нас з вами залежить, щоб сервіс, який держава надає, був якісний, щоб умови при перетині кордону були комфортні, щоб митники, прикордонники, поліцейські, інші представники служб були привітні - щоб створити людині атмосферу комфорту і гордості за Українську державу", - заявив президент.

Нагадаємо, візовий режим для короткострокових поїздок громадян України буде скасований опівночі неділі, 11 червня.

Як відомо, в понеділок Офіційний журнал ЄС опублікував рішення щодо скасування віз для громадян України та тим самим визначив дату початку безвізових поїздок.

Для вчасної публікації даного рішення ЄС навіть довелося порушити власні правила та процедури.

Про те, як саме працюватиме безвізовий режим з Євросоюзом, читайте у статті: "Без віз, та не без правил: як працюватиме на практиці безвізовий режим з Євросоюзом".

Детальніші роз’яснення читайте у статті: "Тонкощі безвізу: як діяти на кордоні, щоби уникнути проблем. Відповіді на питання читачів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.