Польський парламент відхилив вотум недовіри міністру оборони

Середа, 24 травня 2017, 16:59

Польський парламент у середу відхилив клопотання про проведення вотуму недовіри проти міністра оборони Антоні Мацеревича, яке було висунуто опозиційною партією "Громадянська платформа".

Про це повідомляє Polskie Radio.

Загалом 190 депутатів проголосували "за", тоді як 238 - були "проти". До числа тих, хто були проти входять 230 осіб із партії "Справедливості і Розвитку", яка налічує 234 депутата та має більшість у парламенті. Інші чотири депутати "ПіС" не голосували.

Депутати від опозиційної "Громадянської платформи" звинувачують Мацеревича у знищенні потенціалу солдатів армії та сповільненні процесу оснащення збройних сил сучасною зброєю і технікою.

Нагадаємо, наприкінці квітня лідер провідної польської опозиційної партії закликав до відставки міністра оборони Антоні Мацеревича, заявивши, що дії міністра викликають питання щодо безпеки країни.

Схетин подав в парламент клопотання щодо вотуму недовіри Мацеревичу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Литва проти Китаю: як маленька країна Балтії кидає виклик азійській наддержаві

Більше, аніж будь-яка інша європейська країна, у конфлікт із Китаєм втягнулася маленька Литва. Чому Вільнюс зважився на протистояння та які наслідки це матиме?

Війна регуляторів: чому Україна втратила баланс між захистом ринку та споживача

Як знайти баланс між інтересами споживача і захистом нацвиробника? Для ЄС це питання давно вирішене. Але для України це – нерозв'язна проблема.

Незакінчений конфлікт: що відбувається з Карабахом за рік після війни

Рівно рік тому на Південному Кавказі почалася нова війна. Попри поразку Вірменії, війна не поставила всі крапки над "і" щодо майбутнього Нагірного Карабаху.