Мей натисне на Трампа через витоки даних про теракт

Четвер, 25 травня 2017, 08:48

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза ​​Мей висловить невдоволення президенту США Дональду Трампу через витік інформації, який ускладнює розслідування теракту в Манчестері.

Про це повідомляє The Guardian.

У середу 23 травня американське видання The New York Times опублікувало фотографії розірваних речей та частин бомби, яку було підірвано на концерті у Манчестері. На думку британської влади, це може ускладнити розслідування теракту.

Це вже не перший витік інформації щодо ходу розслідування, яка просочилася на шпальти американських ЗМІ. Раніше американські медіа публікували дані про ймовірного виконавця теракту Салмана Абеді ще до того, як цю інформацію офіційно оприлюднювали британські правоохоронці.

Обидві країни обмінюються розвідувальною інформацією у рамках договору про співпрацю у сфері безпеки.

Хоча британський уряд не вважає, що президент несе пряму відповідальність за потенційно компрометуючі витоки, але Тереза Мей порушить це питання під час розмови з Трампом на зустрічі НАТО у Брюсселі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Відповідь на російські фейки: як Україна переходить на систему НАТО у контролі над зброєю

Звичайні процедури моніторингу кінцевого використання західної зброї в Україні погано підходять для зон активних бойових дій.

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.