Рютте: Сенат Нідерландів підтримає Угоду про асоціацію України з ЄС

П'ятниця, 26 травня 2017, 07:39

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте прогнозує, що 30 травня Сенат (верхня палата парламенту) підтримає Угоду про асоціацію між Україною і ЄС, після чого уряд зможе ратифікувати цей документ.

Про це Рютте заявив у коментарі "Радіо Свобода".

"Мій прогноз, що Сенат підтримає це наступного тижня. Після чого нідерландський уряд зможе ратифікувати Угоду про асоціацію. Це має відбутися наступного тижня, у вівторок. Ми мали добрі дебати щодо цього минулого вівторка (23 травня. – Ред.), відтак тепер можемо проголосувати і ратифікувати її", - відзначив Рютте.

Прем’єр Нідерландів сподівається, що схвалення Угоди Сенатом сприятиме стабілізації ситуації в регіоні.

"Це дуже позитивно для ЄС, для України, а також для Росії, тому що це допоможе стабілізувати ситуацію у регіоні", – зазначив Рютте.

Нагадаємо, 23 травня у Сенаті Нідерландів відбулись дебати щодо ратифікації Угоди, які засвідчили про утворення більшості на підтримку документу.

Голосування щодо схвалення Угоди Сенатом очікується 30 травня.

Схвалення ратифікації в Сенаті залишається останнім законодавчим кроком, який розблокує офіційний запуск асоціації Україна-ЄС.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.