Президент Сербії вірить у неминучість об'єднання країни з Республікою Сербською

П'ятниця, 26 травня 2017, 18:11

Президент Сербії Томіслав Ніколіч, який перебуває останні дні на посту глави держави, сподівається, що одного дня Сербія та Республіка Сербська об'єднаються.

Про це повідомляє Vijesti.ba.

"Так, я дійсно щиро сподіваюся, що одного разу ми будемо одним цілим", - сказав Ніколіч журналістам на в'їзді на міст на річці Дрина, яка протікає на кордоні Боснії і Герцеговини та Сербії.

Ніколіч ще раз нагадав про зв'язки Сербії та Республіки Сербської. За його словами, Сербія зобов'язана, і не тільки законом, співпрацювати з Республікою Сербською заради громадян Сербії та Республіки Сербської.

Як відомо, Ніколіч, який виступає за більш тісні зв'язки з Росією, відмовився балотуватися на другий термін.

Чинний прем'єр Сербії та лідер Сербської прогресивної партії Александар Вучич переміг у першому турі президентських виборів, які відбулися 2 квітня.

Ніколіч і Вучич представляють одну політичну силу - Сербську прогресивну партію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.