Посол Ірану в Афганістані поранений в результаті теракту в Кабулі

Середа, 31 травня 2017, 14:16

Посол Ірану в Афганістані Момаммат Реда Бархамі отримав поранення в результаті вибуху замінованого автомобіля в Кабулі.

Про це повідомляє Erem News.

За попередньою інформацією, іранський посол отримав серйозні поранення. Вибух стався приблизно в 100 метрах від будівлі посольства Ірану в Кабулі. Вибуховою хвилею практично повністю зруйнована одна з секцій будівлі.

Теракт стався неподалік від входу в будівлю посольства Німеччини, яку сильно пошкодило вибухом. Під час теракту поранення отримали кілька співробітників посольства ФРН.

Також частково пошкоджені будівлі посольств Франції та Великої Британії, розташовані неподалік. Легкі поранення отримали двоє співробітників посольства Японії.

Нагадаємо, в середу вранці терорист-смертник підірвав замінований автомобіль недалеко від посольства Німеччини у Кабулі.

За останніми даними, у теракті загинули щонайменше 80 людей, понад 350 поранені. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?

Кандидатський статус для України: аргументи на користь та на шкоду Києву

Україна має достатньо аргументів на підтримку рішення про надання статусу кандидата у члени ЄС і контраргументів проти потенційних застережень.

Як російсько-українська війна змусила Японію відновити конфлікт з РФ

Невирішені територіальні суперечки з РФ, найвищий рівень підтримки України та допомога, заради якої довелося переступати через власні принципи – все це про Японію.