У посланні до Дня Європи Ердоган розкритикував ЄС за ісламофобію

Вівторок, 9 травня 2017, 18:14

Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган розкритикував Європейський Союз за поширення "дискримінації, культурного расизму, ксенофобії та ісламофобії" у своєму посланні з нагоди Дня Європи, який відзначають у країнах ЄС 9 травня.

Цитати з послання наводить державна турецька агенція Anadolu.

У зверненні Ердоган зазначає, що найбільшою загрозою для майбутнього ЄС є зростання впливу ультраправих сил.

"На жаль, такі соціальні недуги, як дискримінація, культурний расизм, ксенофобія та ісламофобія швидко поширюються на європейському континенті. Ультраправі партії захоплюють соціально-політичне життя Європи", - відзначив Ердоган.

Турецький лідер розкритикував європейських політиків за те, що вони "залишаються байдужими до цих політичних течій, переслідуючи свої короткострокові інтереси".

Крім того, Ердоган заявив, що Туреччина бажає продовжити процес вступу в ЄС, але переговори необхідно продовжити "у рамках взаємоповаги та рівності". При цьому він нагадав про роль, яку Анкара відіграє у вирішенні міграційної кризи. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

Статті

Між критикою Путіна та спробами порозумітися: якою буде Німеччина після Меркель

"Будь-який новий німецький лідер захоче врегулювати свої відносини з РФ. Однак населення Німеччини почало критичніше ставитися до Путіна".

"Золота" німецька акція: хто стане молодшим партнером у новій коаліції

За результатами виборів "Зелені" та вільні демократи мають дуже високі шанси отримати "золоту акцію" у новій німецькій коаліції.  

Вугілля важливіше за Євросоюз: чи піде Польща на порушення рішення Суду ЄС

Суперечка щодо копальні "Турув" може призвести до нового витка конфлікту Польщі та Євросоюзу. Варшава може відмовитися виконувати рішення Суду ЄС.