Пожежа у Лондоні: поліція підтверджує загибель щонайменше 6 осіб

Середа, 14 червня 2017, 13:35

Глава лондонської поліції підтверджує загибель щонайменше 6 осіб внаслідок пожежі у 27-поверхівці на заході столиці країни.

Про це повідомляє BBC.

"На даний момент я можу підтвердити шість смертельних випадків, проте ця цифра, ймовірно, зростатиме, оскільки комплексне проведення аварійно-рятувальних робіт триватиме протягом кількох днів", - заявив начальника столичної поліції Стюарт Кунді.

Нагадаємо, у Лондоні сотні пожежних майже десять годин намагаються загасити вогонь у будівлі Grenfell Tower в районі Північний Кенсінгтон.

На даний момент на місті працюють сорок пожежних машин і близько 250 пожежників, а також понад 100 медиків. Причина пожежі поки невідома.

За офіційними даними, в лікарнях знаходяться 50 постраждалих.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Чому ЄС має визнати Україну країною-кандидатом просто зараз

ЄС має запропонувати Україні не лише план відбудови, а й створення її незалежних інституцій, необхідних для того, щоб бути частиною Євросоюзу.

Чому візит Анджея Дуди до Києва став знаковим для відносин України та Польщі

Візит президента Анджея Дуди в Київ засвідчив повне відновлення довіри між Польщею та Україною. Новий рівень відносин має закріпити анонсований договір.

Латвія готує загострення: як Рига пішла на конфлікт із РФ та російською меншиною

Латвія усунула останню перешкоду для знищення монументів, що пов’язані з радянською окупацією. Як на такий крок відповість РФ?