Сенат США майже одноголосно затвердив нові санкції проти РФ

Четвер, 15 червня 2017, 07:48

Сенат США переважною більшістю голосів затвердив нові санкції проти Росії у зв’язку з її втручанням у президентську кампанію в США.

Про це повідомляє Fox News.

Відповідні поправки були включені до закону про санкції щодо Ірану. За документ проголосували 97 сенаторів, проти були двоє.

Своїми діями республіканці і демократи вирішили покарати Росію за її втручання у виборчу кампанію у США. Сенатори, які підтримали санкції, також обґрунтовували свою позицію діями Росії в Україні і Сирії.

Документ, за який проголосував Сенат, передбачає посилення діючих санкцій і запровадження нових заходів щодо широкого кола осіб, в тому числі звинувачених у корупції, порушення прав людини, постачанні зброї сирійському режиму.

Санкції також стосуються різних галузей російської економіки: видобуток корисних копалин, металургія, транспортний та залізничний сектори. Крім того, будуть покарані особи, які причетні до злочинної кібердіяльності від імені російського уряду, особи, які ведуть справи з російськими розвідувальними і оборонними агентствами.

Документ, крім того, зобов’яже Білий дім, якщо він вирішить пом’якшити, призупинити чи скасувати чинні санкції проти Росії, узгоджувати це з Конгресом.

Президент може накласти вето на цю поправку, але у Сенаті переконані, що мають достатню кількість голосів, аби подолати вето.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.