США звинуватили китайську компанію у відмиванні грошей для КНДР

П'ятниця, 16 червня 2017, 11:43

Влада США звинуватила китайську компанію у наданні допомоги Північній Кореї з метою обійти фінансові санкції та просить суд конфіскувати 1,9 мільйона доларів, які начебто були незаконно перераховані через американські фінансові установи.

Про це повідомляє The Associated Press.

США звинувачують китайську компанію Mingzheng International Trading Ltd у проведенні транзакцій для державного Банку зовнішньої торгівлі Північної Кореї, головного валютного банку країни.

Повідомляється, що банк перебуває під санкціями США, введеними через розробку КНДР ядерної зброї.

"Адміністрація президента США Дональда Трампа намагається посилити економічний та дипломатичний тиск на Північну Корею", - зазначає агентство.

Експерти відзначають, що попри санкції, Північна Корея використовує підставні офіси або іноземні компанії за кордоном для отримання іноземної валюти та матеріалів, які можуть бути використані для її програм з розробки зброї.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство фінансів США запровадило санкції стосовно дев'яти організацій і трьох фізичних осіб через співпрацю з КНДР, під обмеження потрапили і дві російські компанії

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Курс на анексію: з якими викликами вже незабаром може зіткнутися влада Грузії

Офіційний Тбілісі намагається проводити максимально безконфліктну до РФ політику. Та чи збереже це від анексії грузинські території?

"Це не наша війна"? Що означає угорський підхід до агресії РФ проти України

Спільним інтересом наших держав є європейська інтеграція українського народу, із гарантуванням прав угорців Закарпаття.

Глава посольства США: Україна також може вступити до НАТО без ПДЧ

Крим і Донбас – це Україна, і цей факт матиме величезне значення, коли ми будемо ухвалювати рішення про вашу подальшу підтримку у війні.