Німецькі соціал-демократи хочуть легалізувати гей-шлюби після виборів

П'ятниця, 23 червня 2017, 14:29

Німецька соціал-демократична партія (СДП) висуне питання легалізації гей-шлюбів як умову її участі в будь-якому коаліційному уряді після вересневих національних виборів.

Про це заявив партійний секретар Гюбертус Хайль, передає Reuters.

"Якою б не була коаліція, якщо СДП буде в наступному уряді, то ми забезпечимо виконання питання шлюбів для всіх протягом перших 100 днів", - сказав Хайль.

"Гей-шлюб є кроком вперед від одностатевого партнерства (шлюб з деякими обмеженнями), яке дозволено Німеччиною з 2001 року. Проти цього виступала консервативна Християнсько-демократична партія (ХДС) канцлера Ангела Меркель та її баварські союзники", - зазначає агентство.

Раніше повідомлялося, що партія канцлера Німеччини Ангели Меркель Християнсько-демократичний союз на 14 пунктів випереджає своїх конкурентів соціал-демократів.

Нагадаємо, вибори до німецького бундестагу відбудуться 24 вересня 2017 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.