Аграмунт погрожує ПАРЄ судом через спроби позбавити його посади

Середа, 28 червня 2017, 11:54
Версія для друку Коментарі

Президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт вивчає можливість оскаржити в суді рішення ПАРЄ, яке відкрило шлях до його відставки, і вже почав здійснювати кроки для цього.

Про це йдеться у статті "Аграмунта по осені знімають: всі деталі та сценарії скандалу з проросійським президентом ПАРЄ", опублікованій на сайті "Європейської правди".

Російська державна агенція ТАСС поширила коментар "офіційного представника" чинного президента ПАРЄ, наданий агенції. В ньому політик звинуватив у своїх проблемах "русофобів та скандинавів" та заявив, що хотів би оскаржити рішення ПАРЄ.

"Зміна до регламенту, схвалена Асамблеєю, є атакою щодо правової держави", - сказав представник глави ПАРЄ. За його словами, тепер цей орган "втратить весь свій кредит довіри і розділить держави Ради Європи". Він також уточнив, що "адвокати Аграмунта вивчають питання" можливого оскарження резолюції.

Наразі лишається незрозумілим, до якого суду Аграмунт має намір позиватися.

Відомо також, що він вирішив оскаржувати рішення групи Європейської народної партії. Як повідомлялося раніше, в понеділок група ЄНП схвалила рішення про недовіру Аграмунту. Чинний президент ПАРЄ вважає це рішення недійсним і офіційно повідомив про це власну групу.

В продовження цієї суперечки Європейська народна партія виключила Аграмунта зі своєї групи в ПАРЄ.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter