Туреччина погрожує Гюлену позбавленням громадянства через 3 місяці

Понеділок, 5 червня 2017, 14:51

Туреччина позбавить громадянства 130 осіб, в тому числі проповідника Фетхуллаха Гюлена, якщо вони не повернуться на батьківщину протягом трьох місяців.

Таке рішення турецький уряд прийняв у понеділок, повідомляє Anadolu.

Анкара звинувачує Гюлена у підготовці спроби державного перевороту в липні 2016 року. Гюлен, який жив в США з 1999 року, був звинувачений турецькими прокурорами в створенні озброєної терористичної організації.

До списку, зокрема, входять і депутати опозиційної Народно-демократичної партії (HDP) Фейсал Сарійилдиз і Фатма Хезер Озтурк.

Нагадаємо, у Туреччині з часу спроби державного перевороту затримано 154 694 особи, 50 136 осіб ув'язнено за підозрою у зв'язках з рухом Фетхуллаха Гюлена

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.