У Туреччині затримали ще 966 осіб за підозрою у зв'язках з Гюленом

Понеділок, 22 травня 2017, 16:22

Міністерство внутрішніх справ Туреччини повідомило про затримання 966 осіб за тиждень в рамках операції уряду проти руху Фетхуллаха Гюлена, якого звинувачують в організації спроби перевороту.

Про це повідомляє Turkish Minute.

Згідно з заявою міністра юстиції Туреччини Бекір Боздага, станом на 6 травня, 149 833 людини під слідством та 48 636 осіб - ув'язнені рамках розслідування щодо руху Гюлена, з часу спроби перевороту в Туреччині.

"В даний час 221 607 ув'язнених перебувають у в'язницях. В'язниці розраховані на 203 000 осіб, кількість осіб перевищує на 9 відсотків", - сказав заступник державного секретаря Міністерства юстиції Басрі Багчі у парламенті, заявивши, що деяким ув'язненим доводиться спати по черзі.

Нагадаємо, нещодавно у турецькій поліції відсторонили від служби понад 9 тисяч поліцейських, яких підозрюють у зв’язках з релігійним проповідником Фетхуллахом Гюленом, якого Анкара вважає організатором спроби державного перевороту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Євроінтеграція від Джонсона: що може стояти за новою ініціативою Британії

Це не перша спроба Великої Британії зібрати навколо себе групу країн, зробивши з них альтернативу Євросоюзу. Та чи потрібно це Україні?

Наближення до Шенгену: що дасть Україні спільний з Польщею контроль за кордоном

Україна може отримати шанс скоротити черги на кордоні з усіма своїми сусідами-членами Шенгену і стати на крок ближчою до безбар’єрної Європи.

Ірландський глухий кут: як Борис Джонсон створив проблему для Британії та ЄС

Британці практично йдуть на свідому погрозу порушити міжнародне право заради уникнення конфлікту в Північній Ірландії.