В Угорщині створили новий ультраправий рух, що відкрито пропагує расизм

фото
Понеділок, 10 липня 2017, 11:33

В передмісті Будапешту в минулі вихідні зібралися сотні угорських правих активістів, щоб започаткувати новий політичний рух, який має намір взяти участь у парламентських виборах наступного року.

Про це повідомляє Euractiv.

Видання відзначає, що основна опозиційна партія Угорщини – Йоббік - відійшла від своїх крайніх правих поглядів і тепер займає більш центристську позицію. Це створило простір для формування нових ініціатив.

Рух, що називається "Сила та Рішучість", виглядає більш радикальним, ніж будь-яка політична організація, яка націлена на серйозну політичну роль, та відкрито використовує мову расизму, щоб протистояти лібералізму та імміграції.

Три групи провели мітинг у передмісті угорської столиці Вецесі, символічно заявивши про "розгортання прапора ультраправих". Лідери груп планують взяти участь у виборах 2018 року.

Ласло Балаж, один з лідерів руху, розповів, що Європа показала погано продуману толерантність перед лицем небезпеки від існуючих меншин та напливу мільйонів людей.

"Десятки мільйонів додалися в ряди арабів, африканців і циган, які не будуть демонструвати жодної толерантності, як тільки усвідомлять силу, яку їх демографічне значення надає їм. Наша етнічна спільнота повинна бути першою... рівності не існує", - сказав він.

Ще один лідер руху Жолт Тейрітян використовував нацистську ідеологію Лебенсраума або життєвого простору, щоб описати картину сучасності Європи.

"Я пишаюся тим, що є білим європейцем ... І я залишаю за собою право захищати це", - сказав він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?

Заблокований шлях до ЄС: чому не вдалося зрушити інтеграцію Балкан та як це вплине на Україну

ЄС не вдалося розблокувати процес вступу західнобалканських країн, які багато років чекають на членство. Це не заблокує надання кандидатського статусу Україні, але в перспективі може стати для нас проблемою.