В Ірані за шпигунство американця засудили до 10 років ув'язнення

Неділя, 16 липня 2017, 15:10
Версія для друку Коментарі

Іранський суд засудив затриманого спецслужбами громадянина США до десяти років тюремного ув'язнення за шпигунство.

Про це у неділю повідомив представник судової влади Ірану, передає Reuters.

Службовець не назвав імені чоловіка та не надав подробиць щодо дати винесення вироку, але уточнив, що окрім громадянства США, в засудженого також було громадянство іншої держави.

"Цей чоловік, який збирав інформацію та якого координували США, був засуджений до 10 років позбавлення волі", - сказав Голамхоссейн Мохсені Еджеі. За його словами, вирок може бути оскаржено.

Минулого року в Ірані затримали декількох іранців із подвійним громадянством, серед них – піддані США, Великої Британії, Австрії, Канади та Франції. Затримані перебувають за ґратами, їх звинувачують у шпигунстві та співпраці з ворожими урядами.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter