Порошенко анонсував телефонні переговори в "нормандському форматі" 24 липня

П'ятниця, 21 липня 2017, 14:54

Президент України Петро Порошенко заявив, що у понеділок, 24 липня, заплановані телефонні переговори у "нормандському форматі".

Про це він заявив під час спільної з президентом Білорусі Олександром Лукашенком заяви для преси сьогодні в Києві, передає УНІАН.

"Вже в понеділок відбудуться телефонні переговори в "нормандському форматі", і я буду вимагати негайного реального забезпечення режиму припинення вогню до всієї лінії зіткнення", - сказав він.

9 липня Порошенко анонсував в липні телефонну розмову лідерів України, Німеччини, Франції та РФ і до кінця літа особисту зустріч "нормандської четвірки".

"Ми не виключаємо, що за підсумками цієї телефонної розмови нам вдасться організувати саміт. Поки не визначено, де саме він буде відбуватись, але ми налаштовані на рішучу, прискорену і конкретну практичну розмову, як у телефонному форматі, так і під час саміту вже цього літа", - додав президент.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?