Сертифікацію для експорту в ЄС пройшли 13 українських виробників "молочки"

Середа, 23 серпня 2017, 14:21

Сертифікацію для експорту в Європейський Союз пройшли 13 українських виробників молочної продукції та 11 виробників м'ясної продукції.

Про це заявила заступник міністра економічного розвитку і торгівлі - торговий представник України Наталія Микольська, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми говоримо про вже 13 виробників молочної та 11 виробників м'ясної продукції, які пройшли необхідну сертифікацію", - сказала вона.

Микольська зазначила, що вважає достатньою дану кількість, оскільки не всі підприємства мають намір експортувати свою продукцію в ЄС - декому достатньо і внутрішнього ринку.

"В ідеалі було б добре, щоб будь-яке підприємство молочної і м'ясної продукції могло експортувати свою продукцію на ринок ЄС. Проте ми розуміємо, що це вимагає певних капіталовкладень, в тому числі і по лінії сертифікації", - сказала вона.

Торгпред України додала, що сертифікація стосується всього виробничого процесу - з моменту збору сировини і до готового продукту.

При цьому кажучи про сертифікацію промислових товарів, Микольська уточнила, що в Угоді про асоціацію з ЄС передбачено укладання угод про взаємне визнання сертифікатів відповідності для деяких видів промтоварів, переговори про які повинні початися в кінці 2017 - початку 2018 років.

Раніше повідомлялося, що український експорт до ЄС у першому півріччі 2017 року зріс на 26,1%, склавши $8,2 млрд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Дмитро Кулеба: Перемогою для України буде визволення Криму і Донбасу

"Європейцям знадобилася війна, щоб визнати, що ми - одні з вас. Знадобилося побачити, як нас вбивають, катують і гвалтують"

"Щоби довести в суді, що був геноцид, треба "залізти в голову" злочинцю"

Антон Кориневич: "За злочини проти людяності дають 20-25 років, за воєнні злочини можуть дати 15 років, можуть дати 10 років"

Друга поразка Шольца: який сигнал німецькі виборці надіслали канцлеру та його партії

Старт роботи Олафа Шольца на посаді федерального канцлера вийшов не дуже вдалим. Це показала друга поспіль поразка на регіональних виборах.