НАТО пильно стежитиме за навчаннями РФ та Білорусі "Захід-2017"

П'ятниця, 25 серпня 2017, 12:42

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс буде уважно спостерігати за військовими навчаннями Москви у Білорусі та на заході Росії "Захід-2017" наступного місяця.

Про це Столтенберг заявив під час свого візиту до Польщі, повідомляє Reuters.

"Ми будемо дуже уважно стежити за ходом цих навчань ("Захід-2017" - Ред.)", - сказав Столтенберг журналістам після зустрічі з польською прем'єркою Беатою Шидло.

"Всі країни мають право проводити навчання своїх збройних сил, але країни також повинні поважати зобов'язання щодо прозорості", - додав він.

Як відомо, російсько-білоруські навчання "Захід 2017" відбудуться 14-20 вересня цього року.

Посол Сполучених Штатів в Естонії Джеймс Мелвілл-молодший заявив, що в кожній балтійській країні буде розміщено по роті у період російських навчань "Захід".

Окрім того, під час навчань Білорусі і Росії "Захід-2017" США подвоять число винищувачів місії повітряної поліції НАТО в Литві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Рік після Афганістану: що змінила найбільша зовнішньополітична поразка Джо Байдена

Рік тому Сполучені Штати розпочали виведення своїх останніх військових з Афганістану. Це рішення вплинуло не лише на регіон, але й на США та навіть на Україну.

Мир на умовах Туреччини: як Україні реагувати на тиск щодо нових переговорів з РФ

Події, які відбуваються в Криму, стають також частиною нашого переговірного процесу з Туреччиною та РФ ще до того, як він формально розпочався.

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.