Молдова вітає призначення нового спецпредставника із придністровського врегулювання

П'ятниця, 25 серпня 2017, 13:20

Молдова підтримує призначення дипломата Віктора Крижанівського спеціальним представником України з питань придністровського врегулювання, а також очікує якнайшвидшого проведення нового раунду переговорів із питань врегулювання.

Про це повідомила заступниця міністра закордонних справ Республіки Молдова з європейської інтеграції Даніела Морарь, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ми дуже цінуємо і розраховуємо на підтримку України в форматі "5+2". Ми вітаємо це призначення і готові працювати з новопризначеним дипломатом", - сказала Морарь.

"Він не нова людина, він уже працював у цій галузі. Ми з нетерпінням чекаємо прогресу в Придністровському врегулюванні. Ми очікуємо якнайшвидшого проведення нового раунду переговорів у форматі" 5+2 ", - додала заступник міністра.

Вона також відзначила важливість України в цьому процесі. "Позиція України, підтримка України, голос України в цьому форматі є дуже важливими. Україна добре розуміє цей процес. Дуже важливо, щоб він проходив на найвищому політичному рівні, і щоб команди працювали разом над цим питанням", - сказала Морарь.

Як повідомлялося, 21 серпня президент України Петро Порошенко призначив Крижанівського спеціальним представником України з питань придністровського врегулювання.

Учасниками формату "5+2" з придністровського врегулювання є як посередники Росія, Україна і ОБСЄ, а також ЄС і США як спостерігачі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: