Президент Франції взяв до Єлисейського палацу собаку з притулку

фото
Понеділок, 28 серпня 2017, 17:07

Президент Франції Еммануель Макрон та його дружина Бріжит завели собаку, що вже стало традицією для кожного господаря Єлисейського палацу.

Про це повідомляє AFP.

За інформацією агентства, подружжя Макронів у вихідні взяло з притулку собаку чорного кольору – помісь лабрадора та грифона (порода декоративних собак), якого назвали Немо, на честь героя роману Жюля Верна.

 

Немо, якому від одного до двох років, вже був помічений у понеділок на червоній доріжці біля одного із входів до Єлисейського палацу.

Кожен післявоєнний французький президент мав собаку. Більшість із них вибирали лабрадорів, хоча Шарль де Голль мав коргі - подарунок від королеви Великої Британії Єлизавети II.

Немо зайняв місце Філи, лабрадора Франсуа Олланда, яку назвали на честь європейського космічного модуля.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Символ окупації: як Естонія завершує декомунізацію у найбільш проросійському місті країни

Символом "ватного опору" в Естонії став радянський танк Т-34 у місті Нарві. Рішення прибрати його з публічного простору викликало протести.

Трамп готується до реваншу: що зможе завадити експрезиденту повернутися у Білий дім

Проміжні вибори, що пройдуть у листопаді, можуть призвести до посилення позицій Дональда Трампа, що зробить цілком реалістичними його президентські амбіції.

Боротьба за Білорусь: навіщо Україні встановлювати відносини з "тіньовим урядом" Тихановської

Українська влада не спілкується ані з самопроголошеною владою Білорусі, ані з антилукашенківською опозицією – і як наслідок, ми втрачаємо підтримку навіть опозиційних лідерів думок.