Юнкер не підтримує швидкий вступ до ЄС західнобалканських країн

Четвер, 3 серпня 2017, 11:11

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер не підтримує швидкий вступ до ЄС країн Західних Балкан.

Про це він сказав в інтерв’ю Politico.

"Я не є прихильником швидкого приєднання західнобалканських країн до ЄС. Але якщо забрати у них європейську перспективу, то ми станемо свідками того, що вже пережили у 1990-ті роки", - заявив Юнкер.

"У цьому відношенні стабільне формування Євросоюзу є необхідною умовою для того, щоб Балкани знову не воювали", - зазначив Юнкер.

Варто зазначити, що з балканських країн офіційними кандидатами на вступ до ЄС є Албанія, Македонія, Сербія та Чорногорія. Боснія подала заявку на членство на початку 2016 року.

Нагадаємо, президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер застеріг президента США Дональда Трампа від розпалювання антиєвросоюзівських настроїв, оскільки розпад ЄС означатиме нову війну на Балканах.

Югославські війни були серією конфліктів на етнічному грунті, які тривали з 1991 по 2001 роки на території колишньої Югославії. Їх описують як найсмертоносніші в Європі з часів Другої світової війни, оскільки під час цих воєн було вчинено низку воєнних злочинів, включаючи етнічні чистки і злочини проти людяності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: