Після зіткнень американських есмінців з ВМС США звільнили двох командувачів

Понеділок, 18 вересня 2017, 16:28

У понеділок з ВМС США звільнили двох високопоставлених військовослужбовців після серії зіткнень за участю військових кораблів Сьомого флоту США в Азії.

Про це повідомляє Reuters.

Віце-командувач Сьомого флоту Філ Сойєр звільнив контр-адмірала Чарльза Вільямса, командира оперативної групи 70, та капітана Джеффрі Беннетта, командира 15-ої ескадри есмінців.

"Обидва звільнення відбулися у зв’язку із втратою впевненості щодо їхньої здатності командувати", - ідеться у заяві ВМС США.

Звільнення у командуванні Сьомого флоту відбулися після зіткнення ракетного есмінця USS McCain та торгового судна на схід від Сінгапуру і Малайзії у серпні, внаслідок якого загинули 10 осіб.

У червні ще один есмінець, USS Fitzgerald, зіткнувся з філіппінським вантажним судном, загинули семеро американських моряків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

120 днів боротьби за статус кандидата: погляд із Банкової

Так швидко не рухався до ЄС жоден із нинішніх членів чи кандидатів. І навряд чи хтось зможе це повторити. Але ми не зупиняємось і переходимо до наступних етапів.

Робота над помилками: чому у ЄС має з'явитися прагнення до возз'єднання з Україною

Європі доведеться змінювати стратегію своєї поведінки у відповідь на нинішню геополітичну кризу. Розширення – гідна відповідь на виклики сьогодення.

Що чекає на Україну після рішення про статус кандидата та коли реально вступити до ЄС

Коли реально досягти повноцінного членства в ЄС? Чи не підемо ми шляхом Туреччини, яка загрузла на стадії кандидатства на багато років?