Британський міністр про членство України в НАТО: Не бачу причин відповісти "ні"

Середа, 20 вересня 2017, 11:09
Версія для друку Коментарі

Державний міністр Великої Британії  у справах Європи та Америки Алан Дункан вважає, що зобов’язання НАТО прийняти Україну до свого складу лишаються діючими.

Про це він заявив в інтерв’ю "Європейській правді".

"НАТО сповідує політику відкритих дверей, тож, можливо, одного дня це приєднання відбудеться", - заявив він, додавши, що з боку НАТО немає сумніву реальності цього, "питання лише – коли".

На уточнююче запитання про те, чи вірить він у реальність приєднання України до альянсу міністр відповів: "Не бачу причин, чому б я міг відповісти ні".

Водночас, він нагадав, що для вступу України буде необхідно отримати консенсусне рішення всіх членів НАТО, а також чинне на той момент рішення Києва про вступ. "Приєднання до Альянсу залежить від двох сторін – від України та від НАТО, тобто від згоди тих держав, які вже зараз є членами НАТО", - зауважив дипломат.

Повний текст інтерв’ю читайте в публікації "МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал".


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Мацей Заневіч, Eastbook

У полоні старих концепцій: що впливає на українську політику Польщі

Вперше з часів Гедройца в Польщі знову почалися обговорення, якою має бути східна політика. З одного боку, аксіомою залишається ідея про необхідність хороших відносин з Києвом. З іншого - в парламенті присутні представники крайніх правих рухів.

Геннадій Максак, для Європейської правди

Рівняння на аутсайдерів: як ЄС бачить майбутнє Східного партнерства

Нова архітектура Східного партнерства не передбачає окремих майданчиків для зустрічей держав, які імплементують Угоди про асоціацію з ЄС. Штучне збереження старого формату із шістьма країнами може понизити і до того невисокий інтерес до багатосторонньої співпраці.


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter