Британський міністр про членство України в НАТО: Не бачу причин відповісти "ні"

Середа, 20 вересня 2017, 11:09
Версія для друку Коментарі

Державний міністр Великої Британії  у справах Європи та Америки Алан Дункан вважає, що зобов’язання НАТО прийняти Україну до свого складу лишаються діючими.

Про це він заявив в інтерв’ю "Європейській правді".

"НАТО сповідує політику відкритих дверей, тож, можливо, одного дня це приєднання відбудеться", - заявив він, додавши, що з боку НАТО немає сумніву реальності цього, "питання лише – коли".

На уточнююче запитання про те, чи вірить він у реальність приєднання України до альянсу міністр відповів: "Не бачу причин, чому б я міг відповісти ні".

Водночас, він нагадав, що для вступу України буде необхідно отримати консенсусне рішення всіх членів НАТО, а також чинне на той момент рішення Києва про вступ. "Приєднання до Альянсу залежить від двох сторін – від України та від НАТО, тобто від згоди тих держав, які вже зараз є членами НАТО", - зауважив дипломат.

Повний текст інтерв’ю читайте в публікації "МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал".


powered by lun.ua

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Таллінн-Сауе-Київ

Інтернет-врядування та українські реалії: чи можливо повторити зразкову естонську реформу

Надто часто доводиться чути: "Естонія – не Україна". Мовляв, у нас сільське населення, низька комп'ютерна грамотність, відсутність комп’ютерів у людей... Лунають тисячі причин, через які нібито "ми так не зможемо". Але насправді цей стереотип легко зруйнувати...

Венеціанська комісія

Висновок Венеціанської комісії щодо освітнього закону. Текст документа

Сприяння посиленню державної мови та її обов’язковість є законною і навіть похвальною метою держави. Те саме стосується державних заходів для вивчення мови всіма громадянами... Венеціанська комісія вітає те, що українська влада готова використовувати можливості закону...


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter