Британський міністр про членство України в НАТО: Не бачу причин відповісти "ні"

Середа, 20 вересня 2017, 11:09
Версія для друку Коментарі

Державний міністр Великої Британії  у справах Європи та Америки Алан Дункан вважає, що зобов’язання НАТО прийняти Україну до свого складу лишаються діючими.

Про це він заявив в інтерв’ю "Європейській правді".

"НАТО сповідує політику відкритих дверей, тож, можливо, одного дня це приєднання відбудеться", - заявив він, додавши, що з боку НАТО немає сумніву реальності цього, "питання лише – коли".

На уточнююче запитання про те, чи вірить він у реальність приєднання України до альянсу міністр відповів: "Не бачу причин, чому б я міг відповісти ні".

Водночас, він нагадав, що для вступу України буде необхідно отримати консенсусне рішення всіх членів НАТО, а також чинне на той момент рішення Києва про вступ. "Приєднання до Альянсу залежить від двох сторін – від України та від НАТО, тобто від згоди тих держав, які вже зараз є членами НАТО", - зауважив дипломат.

Повний текст інтерв’ю читайте в публікації "МЗС Британії: Діючий візовий режим для українців незадовільний, я отримав чіткий і голосний сигнал".


ПУБЛІКАЦІЇ
Петро Порошенко

Росія розпочинає Світову гібридну війну: промова Порошенка в Мюнхені

"Русскій мір" перетворює усе, до чого торкається, у руїни та занепад. Погляньте на Абхазію, Південну Осетію, Придністров’я, окуповані Донбас та Крим. Схоже на те, що відповідно до доктрини "русского міра" вся Європа повинна виглядати так як Калінінград чи окупований Донецьк, а не навпаки.

Юрій Онищенко (Брюссель), Сергій Сидоренко, Європейська правда

Мова ультиматуму: як угорська блокада підриває відносини України з НАТО

Є сподівання, що НАТО погодиться відійти від подвійних стандартів і визнати новий статус України після президентської зустрічі на саміті в липні. На перешкоді стоїть конфлікт з Угорщиною, яка відкрито декларує намір "блокувати будь-яке зближення України та НАТО".


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter