Британія гарантує права громадян ЄС після Brexit – Мей

П'ятниця, 22 вересня 2017, 17:28
Версія для друку Коментарі

Велика Британія після Brexit гарантує дотримання прав всіх громадян Європейського союзу, які живуть на території країни.

Про це заявила прем’єр-міністр Британії Тереза Мей під час виступу у Флоренції, в якому вона оголосила своє бачення стосунків з ЄС після виходу з блоку.

Заспокоюючи 600 тисяч італійців, які живуть у Британії, та громадян інших країн, Мей сказала: "Ми хочемо, щоб ви залишилися, ми цінуємо вас і дякуємо вам за вашу участь у нашому національному житті".

Прем'єр додала, що гарантія, яку вона дає щодо прав іноземних громадян, "є реальною".

"Коли існуватиме невизначеність щодо законодавства ЄС, я хочу, щоб британські суди могли враховувати рішення Суду ЄС з метою забезпечення послідовного тлумачення. На цій підставі я сподіваюсь, що наші команди під час переговорів зможуть швидко досягти тісної згоди", - сказала вона.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter