У МЗС Німеччини готують пропозиції щодо миротворців, вважаючи їх реальними

Субота, 23 вересня 2017, 15:16
Версія для друку Коментарі

У міністерстві закордонних справ Німеччини вважають реальним узгодження параметром миротворчої місії на Донбасі.

Про це заявив уповноважений з країн Східної Європи, Закавказзя та Центральної Азії МЗС Німеччини Андреас Пешке в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Він, зокрема, розповів про початок діалогу з Францією з питання підготовки компромісних пропозицій.

"Що стосується нашої участі... Ми зараз обговорюємо це питання з партнерами. Перш за все, з нашими французькими партнерами бо ми тісно співпрацюємо в Нормандському форматі. Я думаю, що після цього буде обговорення кінцевого варіанту з українськими партнерами і російською стороною", - заявив він.

Дипломат не став прогнозувати, чи будуть такі пропозиції подані як "франко-німецькі", але зазначив, що "в решті решт, це повинні бути спільні зусилля".

На питання про те, чи можливо знайти компроміс щодо мандату такої місії найближчим часом, він відповів "Я думаю, так. Це можливо".

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter