Президент США підписав новий антиміграційний указ

Понеділок, 25 вересня 2017, 08:23
Версія для друку Коментарі

Президент США Дональд Трамп підписав новий антиміграційний указ, що обмежує в’їзд до Сполучених Штатів громадянам восьми країн.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Білого дому.

Згідно із указом, обмеження стосуватимуться громадян Ірану, Лівії, Сомалі, Сирії, Ємену, Чаду, Північної Кореї і Венесуели.

Для громадян семи країн "заморожується" в’їзд з імміграційними та неімміграційними візами на невизначений термін, а щодо Венесуели заборона поширюється лише на чиновників.

"Як Президент, я повинен діяти, щоб захищати безпеку та інтереси Сполучених Штатів та їхніх людей. Я докладаю всіх зусиль для залучення тих країн, які бажають співпрацювати, покращувати обмін інформацією та протоколи та процедури управління ідентифікацією, а також вирішувати як ризики, пов'язані з тероризмом, так і з громадською безпекою", – йдеться в документі.

Трамп підписав новий указ відразу після завершення 24 вересня дії попереднього документа.


ПУБЛІКАЦІЇ
Офіс віце-прем’єра з питань євроінтеграції

Що змінює асоціація: всі деталі "ковбасних реформ", які відбудуться через угоду з ЄС

Ніхто не гарантує, що продукти, які потрапили у продаж, є безпечними. Навіть свіжий кефір чи ковбаса можуть виявитися не просто неякісними, а й шкідливими... Недостатньо збільшити лише кількість товарів із написом "Made in Ukraine" у крамницях за кордоном...

Анатолій Марциновський, Європейська правда

Заборона молока та інші жахи: правда і брехня про наслідки асоціації з ЄС

Українським селянам заборонять здавати молоко на молокозаводи, а також продавати його на базарах. І нібито все це записано в Угоді про асоціацію з Євросоюзом. Останніми тижнями медіа переповнені подібними "жахалками". А що ж насправді?


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter