Україна заборонила в'їзд двом британським спортсменам через поїздку в Крим

Понеділок, 25 вересня 2017, 19:04

Служба безпеки України заборонила в'їзд в Україну двом британським спортсменам Гері Ханту (Gary Hunt) і Блейку Олдріджу (Blake Aldridge), які брали участь в змаганнях в анексованому Росією Криму.

Про це заявила речник СБУ Олена Гітлянська, передає "Інтерфакс-Україна".

"25 вересня їм заборонений в'їзд на 5 років. Підстава для заборони - заподіяння шкоди національним інтересам України", - повідомили вона.

Як відомо, ці спортсмени відвідували Крим, де брали участь у змаганнях "Freerate Cliff Diving World Cup", які пройшли 25 серпня 2017 року Сімеїзі, і висловлювали свою позицію щодо санкцій.

Посольство України у Великій Британії привітало рішення СБУ: "Ми вітаємо рішення Служби Безпеки України щодо введення заборони в'їзду в Україну на 5 років для громадян Великої Британії Гарі Ханта та Блейка Олдріджа", - йдеться у заяві.

В Посольстві України у Британії нагадали, що це сталося через те, що двоє британських спортсменів незаконно в'їхали на територію анекосваного Росією Криму для участі у  змаганнях "Frerite Cliff Diving World Cup".

"Вони порушили офіційну позицію не тільки України, але й власної держави, яка чітко говорить, що це незаконно, згідно із законодавством України, в'їжджати на міжнародно визнану українську територію через кордон, який зараз не контролюється українською владою", - йдеться у заяві.

Українська правда

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
Реклама: