Коаліцію США по боротьбі з ІДІЛ очолив новий командуючий

Вівторок, 5 вересня 2017, 18:42

Коаліція під керівництвом США, яка веде боротьбу терористичною групою "Ісламська держава" в Іраку та Сирії, отримала нового командуючого.

Про це повідомляє AFP.

Генерал-лейтенант Пол Фонк взяв на себе командування об’єднаними силами операції "Непохитна рішучість" під час церемонії на військовій базі в регіоні.

В рамках ротації Фонк замінив генерал-лейтенанта Стівена Таунсенда, який приймав командування рік тому.

"Саме існування ІДІЛ становить загрозу для цивілізованого світу та нашого способу життя, ми повинні їх перемогти, і наші колективні зусилля переможуть їх", - сказав Фонк.

Сили коаліції, яка була заснована в червні 2014 року, витіснили джихадистів ІДІЛ з іракських бастіонів, таких як Мосул. Екстремісти також втратили контроль над більш ніж половиною їхньої де-факто сирійської столиці міста Ракка.

Фонк очолює Третій корпус армії США, який раніше лочолював коаліцію проти ІДІЛ з вересня 2015 року по серпень 2016 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Межа війни: що вже змінилося та чого чекати у роботі кордону між Україною та ЄС

Автомобільні пункти пропуску на західному кордоні стали основними воротами України. Варто розібратися, які процеси там відбуваються...

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.