У Відні поліція штурмувала магазин іграшок через людину в костюмі "ніндзі"

Субота, 21 жовтня 2017, 12:19
фото
Версія для друку Коментарі

В Австрії поліція взяла штурмом магазин лего, щоб встановити, чи не порушила людина в костюмі "ніндзя" закон про заборону носіння паранджі в громадських місцях.

Про це повідомляє Kronen Zeitung.

Інцидент трапився у магазині на залізничному вокзалі Відня. Поліція, що прибула на місце, попросила особу в костюмі "ніндзя" зняти маску. Нею виявилась молода дівчина, що займалась рекламою.

Поліція визнала, що закон не було порушено, адже дівчина закрила обличчя у зв’язку з професійною необхідністю. Хто викликав правоохоронців, не повідомляється.

В Австрії з 1 жовтня набув чинності закон про заборону на носіння в громадських місцях одягу, що закриває обличчя. Закон забороняє носіння не тільки мусульманських головних уборів, таких як паранджа або нікаб, але і медичних масок, балаклав, клоунських і карнавальних масок у несвяткові дні.

Нові закони написані таким чином, щоб бути релігійно-нейтральними, але вони вже кілька разів призводили до плутанини. Наприклад, нещодавно поліція оштрафувала чоловіка у костюмі акули.

ЧИТАЙ ТАКОЖ

ПУБЛІКАЦІЇ
Сергій Сидоренко, Юрій Панченко, Європейська правда

На порозі торговельної війні: Україна та ЄС вийшли на новий етап суперечки про ліс-кругляк

Днями Україні доведеться ухвалити непросте рішення. Його наслідки можуть виявитися болючими або для країни, або особисто для президента. Євросоюз вже написав до Києва листа, в якому дав кілька варіантів та попередив, що "замовчати" проблему не вийде...

Сергій Сидоренко, Європейська правда

Заступниця генсека НАТО: У рішенні саміту Альянсу точно буде йтися про Україну

Роуз Геттемюллер: "У вас усі сконцентровані на обгортці, на формі! Всі питають: а чи буде у нас ПДЧ? Я взагалі не бачу для вас потреби так перейматися отриманням Плану дій щодо членства. Річні національні програми ведуть вас точно тією дорогою..."


АВТОРИЗАЦІЯ


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter