Додон знову хоче змінити форму правління Молдови

Вівторок, 24 жовтня 2017, 13:52

Президент Молдови Ігор Додон знову виступив за необхідність переходу Молдови до президентської форми правління.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, відреагувавши таким чином на підписання спікером парламенту указу про призначення нового міністра оборони.

Додон вважає, що приведення до присяги міністра оборони "виходить за рамки політичної легітимності". У зв’язку з цим він пообіцяв провести "обширну інформаційну кампанію" та зібрати підписи на підтримку президентської держави.

Додон зазначив, що домагатиметься цього, аби ні уряд, ні парламент "не могли чинити тиск на президента країни". Крім того, Додон знову заявив про необхідність розпуску парламенту.

"Дострокові парламентські вибори, соціалістична парламентська більшість і президентська державу залишаються єдиним рятувальним рішенням для Молдови", - зазначив Додон.

Нагадаємо, у вівторок спікер парламенту Андріан Канду, наділений повноваженнями "тимчасового президента" Молдови, підписав указ про призначення нового міністра оборони в обхід президента Ігоря Додона.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Залежність від сусіда: чому вступ України до ЄС прив'язаний до Молдови і навпаки

Україна та Молдова пов’язані у процесі інтеграції і будуть рухатися вперед тільки за умови, якщо і Київ, і Кишинів гарно виконуватимуть своє домашнє завдання.

Боротьба за танк: як Естонія декомунізувала головний символ радянської окупації

Усі спроби досягти компромісу з російською громадою не мали успіху. Тож в уряду Естонії не залишалося вибору, аніж йти на конфлікт.

Сербська відмова для Путіна: чи буде на Балканах військова база РФ

Навіщо РФ педалює питання створення військової бази у Сербії? І чи зможе Белград довго опиратися цьому тиску?