У Кремлі пригрозили США симетричними діями через "утиски" RT та Sputnik

П'ятниця, 6 жовтня 2017, 14:22

У Кремлі заявили, що не виключають симетричних заходів в разі продовження "утисків" російських RT та Sputnik в США.

Про це заявив прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, повідомляє ТАСС.

За його словами, ряд російських ЗМІ піддається "безпрецедентному тиску", який істотно ускладнює діяльність російських ЗМІ в ряді західних країн, перш за все в США.

"На наше переконання, це порушує принцип свободи слова, свободи роботи ЗМІ. Ми сподіваємося, що подібний утиск наших засобів масової інформації, в даному випадку я говорю про RT і Sputnik, не залишиться непоміченим відповідними міжнародними організаціями.

Безумовно, в разі подальших утисків, подальшого порушення прав наших ЗМІ на безперешкодну діяльність, не можна виключати дій, які будуть здійснюватися на основі принципу взаємності", - сказав Пєсков.

Він не став уточнювати, як саме влада США перешкоджає роботі російських ЗМІ.

Нагадаємо, Міністерство юстиції Сполучених Штатів Америки звернулося до російської телекомпанії RT, раніше Russia Today, з пропозицією зареєструвати американське відділення мовника як "іноземного агента".

Як відомо, в оприлюдненому в січні звіті американських спецслужб ішлося, що Росія втрутилася в президентські вибори 2016 року. Окремо в цьому звіті названий телеканал RT, який фахівці вважають "головним інструментом міжнародної пропаганди Кремля". У документі вказано, що RT America "позиціонує себе як американський канал і навмисно намагається приховати будь-які юридичні зв’язки з російським урядом".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Статті

Карабаська "відплата": як Росія почала втрачати Південний Кавказ

Росія, яка досі позиціонує себе як "куратор" Південного Кавказу, вже не має достатньо сил підкріпити це на практиці. Слабкістю РФ вже почав активно користуватися Азербайджан.

Глибинна Угорщина: що сусіди думають про українців, російську агресію та режим Орбана

Чи дійсно угорське суспільство у переважній більшості думає так само, як каже та діє Віктор Орбан? Відповідь на це питання дала соціологія.

У вересні діти мають піти до школи в ЄС або повернутися до України: інтерв’ю єврокомісара

Єврокомісар Йоганссон: "Ви маєте право з будь-якої причини поїхати до України і повернутися до ЄС. Навіть якщо ви закрили свій статус тимчасового захисту".