Уряд затвердив нове положення про офіс з європейської та євроатлантичної інтеграції

Понеділок, 9 жовтня 2017, 18:41

Кабінет міністрів затвердив нове положення про урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції.

Відповідна постанова розміщена на сайті Кабміну.

Згідно з документом, у сфері європейської інтеграції офіс відповідає за розроблення та здійснення заходів з виконання Угоди про асоціацію, інших міжнародних договорів України та домовленостей між Україною та ЄС.

Також відповідає за співробітництво між Україною та ЄС, а також державами-членами відповідно до їх повноважень за Договором про функціонування Європейського Союзу; адаптацію законодавства України до права ЄС; виконання міжнародних договорів України і домовленостей.

У сфері євроатлантичної інтеграції офіс опікується питаннями політичного та політико-військового діалогу і практичного співробітництва з НАТО та державами-членами Альянсу в рамках Комісії Україна-НАТО та інших спільних органів, спрямованих на підготовку України до членства в НАТО.

Офіс координує роботу міністерств та інших центральних органів виконавчої влади з питань взаємодії з НАТО у рамках річних національних програм під егідою Комісії Україна-НАТО; займається питаннями реформування сектору безпеки і оборони України відповідно до стандартів НАТО; інформуванням громадськості про державну політику; адаптацією законодавства України до вимог та рекомендацій НАТО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.